بهترین دکتر درمان دو قطبی در تهران

بهترین دکتر درمان دوقطبی | 8 فوق تخصص اختلال دوقطبی تهران

یکی از چالش برانگیزترین اختلالات روانی، که تشخیص و درمان آن باید حتما توسط یک روانپزشک مجرب و حرفه‌ای انجام گیرد، اختلال دوقطبی یا بایپولار (Bipolar) است. بهترین دکتر درمان دوقطبی، شخصی است که تاکنون بیماران زیادی را درمان کرده، و از نظر تجربه کاری موفق و تحصیلات، نسبت به دیگران اولویت و برتری داشته باشد.

یک فوق تخصص اختلال دوقطبی، می‌تواند با استفاده از دانش و تجربه خود، یک برنامه درمانی کامل شامل تکنیک‌های CBT را در نظر بگیرد و در صورت نیاز برای بیمار، دارو تجویز نماید. البته در برخی موارد، می‌توان از درمان دوقطبی با rTMS نیز بهره برد؛ که این موضوع، کاملا به شرایط و سوابق تشنج بیمار و تشخیص روانپزشک متخصص دوقطبی بستگی دارد! در این مطلب، خواهیم دید که یک دکتر خوب برای اختلال دوقطبی کیست و برای درمان این اختلال به کجا باید مراجعه کرد.

دکتر مریم شامخی؛ بهترین روانپزشک اختلال دوقطبی

یکی از کلینیک‌های معتبر در زمینه درمان انواع اختلالات روانی، از جمله بیماری بایپولار، کلینیک زیما درمان است که دکتر مریم شامخی، به عنوان یکی از اعضای اصلی تیم درمانی این کلینیک، به درمان بیماران می‌پردازند. دکتر شامخی، تجربه فراوانی در زمینه تشخیص و درمان انواع اختلالات روانی، مانند استرس و اضطراب و افسردگی دارند. با توجه به اینکه اختلال دوقطبی، از دو فاز افسردگی و شیدایی تشکیل می‌شود، بنابراین تجربه روانپزشک اختلال دوقطبی در تشخیص این بیماری، بسیار اثرگذار خواهد بود!

از طرفی، ممکن است بیمار علاوه بر اختلال دوقطبی، به سایر مشکلات سلامت روان از جمله اختلال خوردن و اختلال خواب نیز مبتلا شده باشد! با توجه به رزومه دکتر مریم شامخی در زمینه درمان تمامی این اختلالات، به جرات می‌توان گفت که ایشان در صدر لیست بهترین دکتر درمان دوقطبی قرار دارند. اطلاعات تماس با دکتر شامخی در جدول زیر قید شده‌اند.

آدرس مطب تهران،  سعادت آباد، سرو شرقی، میدان کاج، خیابان علامه طباطبایی شمالی، نبش خیابان چهاردهم شرقی (کرمی)، ساختمان سایه، پلاک ۸۷، طبقه ششم، واحد ۳۴
شماره تماس

۰۲۱۲۲۳۸۳۸۴۶

آدرس کلینیک زیما درمان سعادت آباد، بلوار سرو غربی، ضلع شمال غربی چهارراه سرو، پلاک ۱۹، جنب پلیس +۱۰، طبقه چهارم داروخانه دکتر داشبلاغی
شماره تماس با کلینیک

۰۹۱۲۹۴۷۸۲۵۶

۰۲۱۲۵۹۱۷۸۶۴

دکتر الهام کاملی؛ یک دکتر خوب برای اختلال دو قطبی

یکی دیگر از روانپزشکان متخصص در زمینه درمان دوقطبی، دکتر الهام کاملی هستند، که با تجربه فراوان خود در زمینه درمان انواع اختلالات روانی، می‌توانند علائم دوقطبی را به خوبی تشخیص داده و برای درمان این اختلال برنامه‌ریزی نمایند. ناگفته نماند که تخصص دیگر ایشان در زمینه روان درمانی و پرورش مهارت‌های فردی است، و با استفاده از تکنیک‌های سی بی تی، به آموزش و بهبود خلق و خوی بیماران مبتلا به دوقطبی کمک می‌کنند.

ایشان به عنوان بهترین دکتر درمان دوقطبی، می‌توانند برنامه‌ریزی درمانی مناسب برای درمان مشکلات سلامت روان با rTMS را انجام داده، و روند بهبود بیمار را به شکل دقیق تحت نظر داشته باشند. نظرسنجی از کاربران، نشان داده که دکتر الهام کاملی یک روانپزشک متخصص دوقطبی خوب هستند، که بسیاری از بیماران، درمان موفقی را نزد ایشان تجربه کرده‌اند. جهت دریافت نوبت و یا تماس با دکتر الهام کاملی، می‌توانید از اطلاعات موجود در جدول زیر کمک بگیرید.

آدرس مطب تهران، نزدیک میدان ابوذر، درمانگاه شهرداری منطقه ۱۷
شماره تماس

۰۲۱۵۵۷۱۱۲۱۳

آدرس کلینیک زیما درمان سعادت آباد، بلوار سرو غربی، ضلع شمال غربی چهارراه سرو، پلاک ۱۹، جنب پلیس +۱۰، طبقه چهارم داروخانه دکتر داشبلاغی
شماره تماس با کلینیک

۰۹۱۲۹۴۷۸۲۵۶

۰۲۱۲۵۹۱۷۸۶۴

بیمه‌های طرف قرارداد بیمه تکمیلی بانک صادرات

بیمه تکمیلی بانک تجارت

بیمه تکمیلی صدا و سیما

بیمه تکمیلی بانک ملت

بیمه تکمیلی سینا

پیج اینستاگرام

@dr.elhamkameli

دکتر فرهاد آوخ؛ بهترین روانپزشک اختلال دوقطبی

اگر به دنبال بهترین دکتر درمان دوقطبی در محدوده تهرانپارس تهران هستید، دکتر فرهاد آوخ یکی از بهترین گزینه‌ها برای شما هستند. بر اساس نظرسنجی کاربران، دکتر آوخ تجربه فراوانی در درمان انواع اختلالات روانی، از جمله دوقطبی، استرس و اضطراب، بیش فعالی و افسردگی دارند! همچنین، ایشان توانسته‌اند با بهره‌گیری از دستگاه آر تی ام اس، اختلالات اضطرابی بسیاری از افراد را کنترل کرده و درمان کند. درمان اختلالات روانی با نوروفیدبک و بیوفیدبک، از دیگر تخصص‌های دکتر فرهاد آوخ، به عنوان دکتر خوب برای اختلال دوقطبی در تهران به حساب می‌آیند! جهت دریافت نوبت و درمان دوقطبی تحت نظر دکتر آوخ، می‌توانید از اطلاعات تماس در جدول زیر بهره ببرید.

آدرس مطب تهران، تهرانپارس، نرسیده به فلکه سوم، خیابان ۱۸۸ شرقی (شهید رحمانی)، ساختمان پزشکان ۱۱۴، واحد ۴
شماره تماس

۰۲۱۷۷۷۳۶۹۶۱

۰۹۱۲۶۳۳۹۹۷۸

آدرس سایت

www.dravakh.com

آدرس اینستاگرام

dr.avakh

دکتر منصور آگاهی؛ بهترین دکتر درمان دوقطبی در تهران

یکی دیگر از بهترین متخصصان اعصاب و روان، که به عنوان بهترین دکتر درمان دوقطبی در تهران نیز شناخته می‌شوند، دکتر منصور آگاهی هستند. ایشان همواره برای درمان انواع اختلالات روانی زیر، بهترین برنامه درمانی را ارائه می‌دهند:

 • اختلال بیش فعالی یا ADHD
 • مشکلات سلامت روان در کودکان از جمله اوتیسم
 • حملات پانیک و اختلال هراس
 • بیماری وسواس فکری عملی (OCD)
 • استرس پس از سانحه (PTSD)
 • افسردگی حاد و مزمن
 • استرس و اضطراب

بسیاری از افراد ممکن است به دلیل اختلال دوقطبی، زمینه ابتلا به سایر مشکلات سلامت روانی از جمله افسردگی، اختلالات خواب، استرس و اضطراب و اختلالات خوردن را داشته باشند. دکتر منصور آگاهی، به عنوان روانپزشک متخصص دوقطبی، انواع علائم را بررسی کرده و به بهبود شرایط روحی بیمار کمک خواهد کرد. شما می‌توانید از اطلاعات موجود در جدول زیر، برای تماس با مطب دکتر منصور آگاهی استفاده نمایید.

آدرس مطب خیابان خسروی تهران، خیابان کارگر شمالی، ابتدای خیابان خسروی، جنب مرکز روماتیسم ایران، مجتمع پزشکی رازی
شماره تماس

۰۲۱۸۸۳۳۴۷۷۸

آدرس مطب قلهک تهران، قلهک (مترو قلهک)، خیابان کدویی، روبروی کوچه شکوفه، پلاک ۸، واحد ۴
شماره تماس

۰۲۱۲۶۴۲۱۲۴۹

دکتر آناهیتا مصطفی زاده؛ یک روانشناس خوب برای درمان دوقطبی

گاهی مراجعه به یک فرد با مدرک دکترای روانشناسی نیز، می‌تواند به اندازه مراجعه به یک فوق تخصص اختلال دوقطبی مفید باشد؛ زیرا تجربه این گونه افراد در روان درمانی، برای تشخیص و درمان علائم دوقطبی، بسیار مفید خواهد بود! دکتر آناهیتا مصطفی زاده با برخورداری از مدرک دکترای روانشناسی، می‌تواند طی جلسات روان درمانی با بیمار، شدت اختلال را بررسی کرده و در صورت نیاز، او را برای تجویز دارو به یک روانپزشک اختلال دوقطبی ارجاع دهد.

ناگفته نماند که دکتر مصطفی زاده، با وجود عنوان «بهترین دکتر درمان دوقطبی»، در زمینه انواع مشکلات سلامت روان، مانند اختلال شخصیت، افسردگی و OCD نیز بسیار مجرب و از دید کاربران، قابل اعتماد هستند! بنابراین اگر نیاز به دکتر خوب برای اختلال دو قطبی دارید، می‌توانید فرایند درمان خود را با دکتر آناهیتا مصطفی زاده شروع کنید.

آدرس مطب تهران، فرمانیه غربی، پلاک ۲۲۶، واحد ۴۰۴، طبقه ۴
شماره تماس

۰۲۱۲۲۸۲۰۰۸۲

امکان مشاوره تلفنی بله

دکتر ندا فرزانه؛ روانپزشک متخصص دوقطبی

یکی دیگر از روانپزشکان متخصص در حوزه اختلال دوقطبی، دکتر ندا فرزانه هستند که علاوه بر تشخیص فاز شیدایی و افسردگی در بیماران دوقطبی، تجربه ۱۹ ساله در زمینه درمان انواع بیماری‌های روان، از جمله استرس و اضطراب و افسردگی دارند! همچنین، دکتر ندا فرزانه به عنوان عضو فعال انجمن روان درمانی ایران، از تجربه منحصر به فردی در زمینه زوج درمانی و مشاوره تحصیلی و شغلی، برخوردارند! رزومه دکتر فرزانه نشان می‌دهد، که شما می‌توانید ایشان را به عنوان بهترین دکتر درمان دوقطبی در تهران انتخاب نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر یا دریافت نوبت، می‌توانید به سایت دکتر فرزانه مراجعه کرده و یا از اطلاعات تماس زیر استفاده کنید.

آدرس مطب تهران، میدان ونک، بعد از خروجی گاندی، نرسیده به چهار راه جهان کودک، ساختمان پزشکان، پلاک ۳۸، طبقه ۴، واحد ۴۰۲
شماره تماس

۰۲۱۸۸۶۷۳۲۶۰

آدرس سایت

https://drnedafarzaneh.com/

پیج اینستاگرام

@drnedafarzaneh

امکان مشاوره تلفنی بله

دکتر هانیه حاجی بابایی؛ روانپزشک اختلال دوقطبی

اگر در محدوده بلوار مرزداران تهران زندگی می‌کنید، و به بهترین روانپزشک اختلال دوقطبی نیاز دارید، می‌توانید از دکتر هانیه حاجی بابایی کمک بگیرید. ایشان تجارب فراوانی برای درمان انواع اختلالات روان شامل موارد زیر دارند:

 • بولیمیای عصبی
 • افسردگی
 • اسکیزوفرنی
 • آلزایمر و فراموشی
 • اختلال دوقطبی
 • اختلالات خوردن
 • اعتیاد و اختلال مصرف دخانیات
 • مشکلات زناشویی و اختلالات جنسی

لازم است به این نکته اشاره کنیم، که از نظر کاربران دکتر هانیه حاجی بابایی، به دلیل زمان انتظار کوتاه در مطب، صبور بودن در هنگام مشاوره و درمان و برخورد عالی با بیمار، بالاترین امتیاز را دارند. آدرس مطب و شماره تماس دکتر هانیه حاجی بابایی، در جدول زیر قید شده‌اند.

آدرس مطب تهران، بلوار مرزداران، روبروی درب جنوبی ایستگاه مترو مرزداران، خیابان تات (سرسبز جنوبی سابق)، گلدیس چهاردهم، پلاک ۴، واحد ۱
شماره تماس

۰۲۱۴۴۲۲۹۳۲۸

امکان مشاوره تلفنی بله

دکتر مرضیه عصاره؛ فوق تخصص اختلال دوقطبی در کودکان

اگر احیانا تاکنون متوجه علائم اختلال دوقطبی در کودک خود شده‌اید، می‌توانید دکتر مرضیه عصاره را به عنوان بهترین دکتر درمان دوقطبی انتخاب کنید. ایشان با برخورداری از مدرک فوق تخصص روانپزشکی در کودکان، می‌توانند علائم دوقطبی در کودک را بررسی کرده و در صورت نیاز، روند درمانی مناسب را برای وی آغاز نماید.

البته ایشان علاوه بر درمان اختلال دوقطبی، برای درمان استرس و اضطراب در کودکان و نوجوانان و سایر اختلالات روانی نیز بهترین دکتر روانپزشک تهران، به حساب می‌آیند! اطلاعات تماس برای حضور در مطب یا دریافت نوبت از دکتر مرضیه عصاره، در جدول زیر قید شده‌اند.

آدرس مطب تهران، ابتدای سعادت آباد، چهارراه دریا، کوچه ۳۷ شرقی، پلاک ۴، طبقه دوم
شماره تماس

۰۹۰۳۶۱۵۴۶۴۰

۰۲۱۸۸۶۸۶۱۵۴

 

مرکز مغز، اعصاب و روان زیمادرمان
مرکز مغز، اعصاب و روان زیمادرمان
کلینیک زیمادرمان؛ مدرن ترین و مجهزترین مرکز مغز و اعصاب و روان در ایران با کادری مجرب شامل دکتر علمی، کاملی، نورالهی و ... با جدیدترین تکنولوژی ها و روش های درمانی مانند rTMS

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت ، استفاده از سرویس ریکپچای گوگل الزامی است که منوط به خط مشی رازداری و شرایط استفاده گوگل است.

من با این قوانین موافقم.

مقالات مرتبط